7:30 – JUTRANJA TELOVADBA (pritličje)
8:00 – JUTRANJA TELOVADBA (demenca)
8:00 – TELOVADBA (II. nadstropje – gospodinjske sk.)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (delovna terapija)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (I.nadstropje)
10:00 – 11:30 – AKTIVNOSTI NA NIVOJU OKVARE (delovna terapija, gospodinjske skupine)
9:00 – 10:00 – TERAPIJA Z BIOSINHRONOM (delovna terapija, gospodinjske skupine)
10:00 – KOGNITIVNO STIMULACIJSKI TRENING (demenca in III. nadstropje)
10:00 – 11:00 – ŠPORTNA SKUPINA (II. nadstropje)
13:00 – JOGA, CILJANE VAJE, MISELNE VAJE (fizioterapija)
13:30 – AKTIVNOSTI V NARAVI ali ŠPORTNE AKTIVNOSTI (poletni čas)
13.30 – MOŽGANSKA TELOVADBA (delovna terapija)
13:30 – BRALNA SKUPINA – bralna značka (1x mesečno) (delovna terapija)

7:30 – JUTRANJA TELOVADBA (pritličje)
9:00 – GIBALNA SKUPINA (III. nadstropje)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (delovna terapija)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (I. nadstropje)
10:00 – 11:30 – AKTIVNOSTI NA NIVOJU OKVARE (delovna terapija in gospodinjske skupine)
9:00 – 10:00 – TERAPIJA Z BIOSINHRONOM (delovna terapija, gospodinjske skupine)
10:00 – LJUBITELJI PETJA GRLICE  (III. nadstropje)
10.00 – LITERARNA SKUPINA – Bralna značka (Gospodinjska skupina – Storžkova in Zelena ulica)
13:00 – GLASBENO GIBALNA SKUPINA – FUNB (III. nadstropje)
10:20 – TELOVADBA (FT) (gospodinjska skupina – Sončni kot)
13:30 – SKUPINI ZA SAMOPOMOČ LIPA (III. nadstropje) in MACESNOV STORŽEK (I. nadstropje)

 

7:30 – JUTRANJA TELOVADBA (pritličje)
8:00 – JUTRANJA TELOVADBA (demenca)
8:00 – TELOVADBA (I. nadstropje)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (delovna terapija)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (I. nadstropje)
10:00 – 11:30 – AKTIVNOSTI NA NIVOJU OKVARE (delovna terapija, gospodinjske skupine)
9:00 – 10:00 – TERAPIJA Z BIOSINHRONOM (delovna terapija, gospodinjske skupine)
10:20 – TELOVADBA –FT (II. nadstropje – Zelena ulica)
9:30 – KOGNITIVNA SKUPINA- kognitivno perceptivni  trening (gospodinjska skupina -Sončni kot)
10:00 – KAVICA Z VODSTVOM (vsako prvo sredo v mesecu)
13:00 – ŽOGA BAND (fizioterapija)
13:30 – SKUPINI ZA SAMOPOMOČ VIJOLICE (III. nadstropje) in SONČNICE (III. nadstropje – E)

7:30 – JUTRANJA TELOVADBA (pritličje)
8:00 – JUTRANJA TELOVADBA (demenca)
8:00 – TELOVADBA (II. nadstropje – gospodinjske sk.)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (delovna terapija)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (I. nadstropje)
10:00 – 11:30 – AKTIVNOSTI NA NIVOJU OKVARE  (delovna terapija, gospodinjske skupine)
9:00 – 10:00 – TERAPIJA Z BIOSINHRONOM  (delovna terapija, gospodinjske skupine)
9:00 – 11:00 – KUHARSKA SKUPINA  (delovna terapija, gospodinjske skupine)
9:30 – KOGNITIVNA SKUPINA (kognitivno perceptivni trening (Gospodinjska skupina- Storžkova ulica)
10.00 – ŠPORTNA SKUPINA (demenca)
10:00 – PRAZNOVANJE ROJSTNIH DNI (1x mesečno)
10:00 – BRALNA URICA S PSIČKO MIN IN JASNO vsak drugi četrtek v mesecu (III. nadstropje)
10.00 – LITERARNA SKUPINA – Bralna značka (gospodinjska skupina Sončni kot)
10:20 – TELOVADBA–FT (II. nadstropje–Storžkova ul.)
13.30 – TOMBOLA (III. nadstropje)

7:30 – JUTRANJA TELOVADBA (pritličje)
8:00 – JUTRANJA TELOVADBA (demenca)
8:00 – TELOVADBA (I. nadstropje)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (delovna terapija)
9:00 – 12:00 – KREATIVNA SKUPINA (I. nadstropje)
10:00 – 11:30 – AKTIVNOSTI NA NIVOJU OKVARE (delovna terapija, gospodinjske skupine)
9:00 – 10:00 – TERAPIJA Z BIOSINHRONOM  (delovna terapija, gospodinjske skupine)
9:00 – GIBALNA SKUPINA  (III. nadstropje – E)
9:30 – FILMSKA URICA  (III. nadstropje)
13:00 – JOGA, MISELNE VAJE, CILJANE VAJE (fizioterapija)

10:00 – SVETA MAŠA V KAPELICI DOMA  (III. nadstropje)